top of page

Stolová deska z masivního dřeva

Nabízíme jedinečné stolové desky z masivního dekorativního dřeva. Můžeme vyrobit z jednoho kusu ze Samanu, Olivy a jiných dřevin nebo můžeme vyrobit ze spárovky z naší široké nabídky dřevin.

stolová deska Saman

Stolová deska hraje v návrhu interiéru důležitou roli. Ve velké ploše se souladně odráží odstín dřeva i jeho kresba. Stolová deska z masivního dřeva může elegantně doplnit styl interiéru a navázat na základní barevné schéma, stejně tak však může efektně strhnout pozornost a zafungovat jako mimořádný doplněk. Ve výběru stolové desky je však třeba vždy vybrat skutečně kvalitní materiály.
Přírodní materiály jsou proto nejlepší volbou. Zachovávají interiéru nadčasovou eleganci, nepodléhají změnám stylu, navíc vynikají i v odolnosti, pevnosti, a tvarové stálosti. Desku stolu vyrobenou ze dřeva je možné dokonce s odstupem let snadno opravit i oživit.  
K výběru dřevěné stolové desky vás může inspirovat unikátní kresba vláken dřeva, ale i proměny odstínů. Vybírat můžete v nekonečné škále od jemných světlých tónů jasanu nebo javoru, po středně syté barvy dubu nebo buku. Nebojte se ani výrazných kontrastů, které nabízí ořech nebo Saman. Zrovna Saman dovážíme přímo pro naši vlastní výrobu až z Latinské Ameriky. Unikátní kombinace temných sytých vláken se středními tóny v mase dřeviny, a nažloutlou vnější částí, působí mimořádně luxusním dojmem.
Pro výrobu dřevěných stolových desek můžeme využít spárovky, ty dovolují dokonce kombinaci několika dřevin. Vedeni vaším návrhem můžeme dosáhnout originální podoby a dokonale využít celou plochu desky k zvýraznění její délky nebo šířky. Pro stoly je však neméně zajímavým řešením i použití desky z jednoho kusu dřeva nebo desky s přírodní hranou. Prohlédněte si pro inspiraci dřeviny, které mohou vašemu nápadu skvěle posloužit.

bottom of page