top of page
Dřevěná deska pod umyvadlo

Nabízíme krásné desky pod umyvadlo z  dekorativního dřeva. Můžeme vyrobit z jednoho kusu ze Samanu, Olivy a jiných dřevin nebo můžeme vyrobit ze spárovky z naší široké nabídky dřevin. Dřevěná deska pod umyvadlo může být vyrobena podle Vašich individuálních rozměrů jako spárovka nebo deska z jednoho kusu

Saman
deska pod umyvadlo

Přírodní materiály jsou nejlepší volbou. Nechte si navrhnout a vyrobit originální dřevěnou desku pod umyvadlo. Kombinujte jedinečnou kresbu vláken s ladnými barevnými odstíny. Spojení dřeva a kamene nebo keramiky podtrhne estetiku celého prostoru. Dřevěná deska nechá vyniknout tvaru umyvadla, navíc se velmi dobře kombinuje i s dalšími doplňky, jako je lesklý i matný chrom nebo měď v materiálu baterií. Dřevo je ošetřeno k vyšší odolnosti, zachová si dlouhodobě krásný vzhled i tvar.

Deska pod umyvadlo může být vyrobena z jakékoliv dřeviny, kterou nalistujete v našem výrobním sortimentu. Nabídnout můžeme desky jako spárovky, ale i desky tvořené z jednoho kusu nebo desky s přírodní hranou. Využít tak můžete nejen proměnu barev a struktur, ale pro vybavení koupelny získat neotřelý kousek zajímavý i samotným řešením a tvarem.

Zvlášť krásné a působivé je dřevo ze Samanu. Na první pohled zaujme výraznou kresbou, mírně podobnou s ořešákem. Nápadná kresba jádrového dřeva přechází od velmi tmavých odstínů hnědé až po světlé tóny. Zajímavý kontrast dodává šedá nebo světle žlutá běl. Saman je dřevo mimořádně odolné a pevné, skvěle vyhoví prostředí, které se jinak vybavuje obtížně, zejména kvůli vysoké vzdušné vlhkosti i přímému styku materiálů s vodou.

Saman samozřejmě není jedinou volbou, pro desky pod umyvadlo můžeme doporučit i Olivy. Dub, ořech, jasan, akát, třešeň, všechny odstíny budou hrát ve prospěch vaší krásné nové koupelny. Nechte se inspirovat a prohlédněte si možnosti, které vám rádi přiblížíme.

bottom of page