top of page
Dřevěné pracovní desky do kuchyně

Dřevěné pracovní desky pro Vaši kuchyni, barové desky, parapety vyrobíme v bohaté nabídce dřevin ve standartních rozměrech dle našeho eshopu i v nestandartních rozměrech na zakázku

pracovní deska Saman

Zařizujete novou kuchyni nebo hledáte zajímavé nápady pro její proměnu? Rádi vám představíme kvalitní dřevěné pracovní desky, které s elegancí, ale také pevností a odolností vyhoví i velmi náročným designérům. 
Pracovní deska z přírodního dřeva skvěle doplní kuchyni v jakémkoli stylu. Odstín dřeva, nápadnou nebo naopak jen naznačenou strukturu vláken, můžete vždy dokonale přizpůsobit kuchyni rustikální i moderní. Přírodní materiály vyhoví ale také tvarovou stálostí i odolností. Jako přímí výrobci pak samozřejmě namáhané plochy posilujeme impregnací a dalšími technikami, aby si zachovaly barvu i dokonale hladkou strukturu v co nejdelší životnosti. Výhodou přirozeného dřeva je i možná oprava, kdy po letech používání dojde k drobným vadám.
U výběru dřevěné pracovní desky vás může vést hra barev, zaujmout může teplý odstín třešně, nebo naopak chladná až téměř bílá barva javoru. Klasikou, která dodává pocit příjemné útulnosti, je barva dubu nebo buku. Nebojte se však ani odvážných kontrastů a vyzkoušejte klasický tmavý ořech nebo originální Saman. Tuto exotickou dřevinu dovážíme pro vlastní výrobu až z Latinské Ameriky. Paletu temně hnědé syté ve středu protíná světlejší kresba, překvapením je pak bílý kontrast v lemu dřevěné plochy.
Pracovní desky se zpravidla vyrábí ze spárovky, která efektně nechává zaznít přirozenou kresbu vláken a skládá ji v pravidelných tvarech. Využít tak můžete i originální kombinaci několika dřevin současně. Neméně atraktivní je také pracovní deska vyrobená z jednoho kusu dřeva nebo deska s přírodní hranou.

bottom of page