top of page

Dřevěné police a regály

Z naší spárovky vyrobíme police a regály podle Vašeho výběru dřeviny. Standartní rozměry dřevěných polic a regálů jsou 20x200x800/1000/1200/2000/2500/3000mm ale můžeme vyrobit i jiné rozměry na míru

police a regály - buk
police a regály - dub
Walnut US BC2_edited.jpg

Police nebo regály mohou dokonale splnit hned několik úkolů současně. Poskytnou vám úložný nebo odkládací prostor, zajímavě oživí interiér a v kombinaci s kvalitním dřevem dodají nadčasový vzhled a eleganci. Přírodní dřevo zaujme krásnou kresbou i barevnými odstíny. Zajistí mechanickou pevnost a odolnost. My jako přední výrobci pak dodáme dřevění police a regálové systémy doslova na míru danému interiéru. Proč nespojit všechny výhody dohromady?
Při výběru dřeva můžete volit takové odstíny, které jednotně doplní hlavní barevné schéma interiéru. V našem sortimentu se můžete pohybovat ve škále od nejsvětlejších javorů a jasanů až po temný ořech. Pohrát si však můžete i s nápadnými kontrasty a rozdíly. Opticky můžete prostor rozdělit, vytvořit prostor pro odpočinek i pro soustředěnou práci. Malé prostory můžete naopak i rozjasnit a zvětšit. Police mohou tvořit pravidelný tvar, využít však můžete i různé prolínání a střídání. Výroba na míru může nechat vyniknout atypické řešení místnosti, efektně využít výklenky. 
Pracovat můžete dokonce nejen s geometricky přesnými policemi, které vyrábíme ze spárovek. Atraktivním prvkem může být police z jednoho kusu dřeva nebo z desky s přírodní hranou. Buďte originální a nechte se inspirovat. I relativně praktická část vybavení, jakým jsou dřevěné police a regály  může pozdvihnout váš byt a dodat mu luxusní přírodní styl.

bottom of page