top of page
Přířezy na střenky, pera, šperky 

Chystáme dřevěné přířezy se speciální kresbou ze kterých je možné vyrábět střenky nožů, luxusní dřevěná pera, šperky, hudební nástroje. Vybíráme přířezy z ořechu, samanu, švestky, jatoby, olivy, pistácie, javoru, třešně, doussie, wenge, merbau, zebrana, subfosilního bahenního dubu aj. Kromě těchto speciálních kusů nabízíme běžné přířezy na našem e-shopu

oliva
bahenní subfosilní dub
zebrano
saman

Přírodní dřevo si zachovává své kouzlo i v těch nejmenších a nejběžnějších předmětech. Střenka nože, pero nebo i šperk mohou zapůsobit krásnými odstíny, hravou kresbou vláken i originálním zpracováním.
S naším dřevem se můžete pustit do výroby unikátních předmětů podle své fantazie. Můžete navrhovat jídelní set příborů, můžete představit sadu kuchyňských nožů nebo nechat zhotovit originální dárek pro své blízké. Překvapit můžete i obchodní partnery a spolupracovníky. Dřevo nabízí nespočet variací a možností, jak spojit krásu přírody s elegancí a vkusem.
V naší výrobě se snažíme nabízet pestrou škálu dřevin, a to od běžných až po exotické a výjimečné. Umíte kombinovat kontrastní barvy, líbí se vám prolínání temných odstínů a bílé? Pak můžeme doporučit exotický Saman z Latinské Ameriky. Na druhé straně spektra stojí světlé javory a jasany, zajmout však mohou i hřejivé odstíny dubu, buku, třešně. 
Můžeme připravit materiál na zakázku nebo vám dodat již hotové polotovary. Dřevěné přířezy na střenky, pera, ale i výroba šperků přesně podle vašeho návrhu, to vše jsou služby dostupné a realizovatelné.

bottom of page