top of page

O NÁS

Výrobky z masivního dřeva, exotické řezivo

Firma Countertops s.r.o. je ryze česká výrobní společnost. Naším cílem je nabídnout exkluzivní výrobky z masivního dřeva ve vynikající kvalitě. Snažíme se hledat pro zákazníky zajímavé a krásné druhy dřevin z celého světa, ale s důrazem na trvale udržitelné hospodaření v lesích. Vždy důsledně prověřujeme původ dřeva nakupovaného pro naši výrobu. Zároveň nabízíme náš materiál všem drobným výrobcům a hobby výrobcům pro výrobu jejich úžasných produktů typu šperků, hraček, hudebních nástrojů, rukojetí nožů, tužek a dalších výrobků.

Naše nabídka spárovek je nejširší co do sortimentu a druhů nabízených dřevin ze všech českých výrobců a stále hledáme pro své zákazníky luxusní druhy dřevin ze všech kontinentů. Najdete u nás dub, buk, jasan, javor, akát, třešeň, ořech evropský i americký, břízu, sapelli, zebrano, wenge, saman, americkou třešeň, jatobu a další dřeviny. Důraz klademe na kvalitu našich výrobků, které prochází důkladnou výstupní kontrolou. 

Naše produkty dají Vašemu domovu kouzlo přírodního originálního doplňku nebo nábytku a obohatí jej svými přirozenými barvami i vůněmi. Vyrábíme pouze z masivního kvalitního dřeva výrobky na bázi lepených desek - spárovek, lepené ekologickými přírodními látkami.
Spárovky můžou být použity při výrobě nábytku a jiných interierových prvků jako jsou podlahy, terasy, pracovní kuchyňské desky, schody, stolové desky, ale i drobné předměty jako jsou krájecí prkénka z exotických dřevin a police z masivního dřeva. Naši specialitou jsou stolové desky, na které dovážíme nádhernou dřevinu ze střední Ameriky - Saman neboli Monkey pod (Samanea saman), jsme experti na ořechové spárovky s krásnou kresbou.

Pro naše partnery a zákazníky jsme otevřeli prodej unikátních dřevěných polotovarů na výrobu luxusních dřevěných výrobků typu pera, střenky nožů, šperky, hodiny, lampy a drobné nábytkové doplňky. Nabízíme subfosilní bahenní dub starý tisíce let a vylovený z velkých evropských řek.  Připravujeme olivové originální přířezy a fošny i koláče na výrobu epoxidových stolů. Pro výrobce epoxidových stolů připravujeme také unikátní fošny a koláče z dřevin jako je ořech, dub, javor, jilm, jasan, hruška, očkový topol, saman (suar)

Naší snahou je vyhovět i Vašim individuálním požadavkům a přivítáme Vaše dotazy a poptávky.

Pro větší zákazníky nabízíme velkoobchodní dodávky exotického řeziva. Kontejnerové dodávky Peruánského ořechu - Juglans neotropica za výhodné ceny přímo z Peru, terasy Ipe, Cumaru, Garapa, Jatoba aj.

02b.jpg
20160921_163516.jpg
20170419_121630.jpg
20170419_103823_001.jpg
bottom of page