top of page
Dřevěné krájecí a servírovací prkénko

Nabízíme servírovací a krájecí prkénka z dekorativních dřevin. Vyrábíme v rozměru 170x250mm nebo 250x350mm, ale můžeme vyrobit i větší rozměr, dle Vaší objednávky. Stejně tak můžeme slepit ze dřevin dle Vašeho přání.

Standartní krájecí prkénka vyrábíme ze dřevin javor, ořech, jasan, zebrano, sapelli, akát, třešeň, wenge

krájecí prkénko
krájecí prkénko wenge
krájecí prkénko zebrano

I krájecí nebo servírovací prkénko může být dokonalým a stylovým doplňkem. Prkénko nepatří jen do kuchyně k přípravě jídla. Může být plochou, na které efektně upravíte přílohové pečivo, pokrájenou zeleninu nebo chuťovku v podobě uzenin či směs sýrů. Dřevěná prkénka si získávají velkou oblibu i při servírování hlavního chodu, například hamburgerů, opékaných žebírek nebo steaků. 
Vybavte vaši kuchyni a jídelní stůl neotřelými prvky. K výrobě prkének je používané vysoce kvalitní dřevo. Plochu tak můžete bez obav mýt i utírat, a hlavně často používat. Atraktivní forma servírování i skvělá chuť pokrmu se budou dokonale doplňovat.
Dřevěná krájecí i servírovací prkénka navíc můžete vybírat v opravdu pestré škále provedení. Přirozená kresba vláken dřeva společně s elegantními odstíny může dokonale ladit s celkovým barevným schéma vaší kuchyně. Vybrat můžete jemné odstíny jasanu nebo javoru, využít teplejší střední barvy třešně. Klasická neutrální barva dubu nebo buku se bude skvěle vyjímat při posezení ve venkovním sezení nebo u grilování. Pokud chcete využít kontrastní barvy, pak můžeme doporučit klasický ořech nebo exotický Saman. Neschovávejte prkénka, naopak využijte jejich unikátní vzhled a překvapte svou rodinu i přátele stylovým prostíráním. Plasty už do kuchyně dávno nepatří, dejte raději přednost kvalitním přírodním materiálům.

bottom of page